ניהול נכסים ביוון

נדלן ביוון

ניהול נכסים בסלוניקי

ניהול נכסים בסלוניקי

ניהול נכסים ביוון ובסלוניקי בפרט הינו שירות הנדרש לכל משקיע הרכש נכס בעיר, בין אם מדובר בנכס המיועד להשכרה לטווח ארוך או לתקופות קצרות. סלוניקי הינה עיר רוויה סטודנטים ולכן נתאים את הנכס לאוכלוסייה זאת, בנוסף יש בעיר מגמת תיירות שרק הולכת וגדלה ולכן ניתן להשכיר נכסים גם לתקופות קצרות.

ניהול נכסים באתונה

ניהול נכסים באתונה

ניהול נכסים ביוון ובאתונה בפרט הינו שירות הנדרש לכל משקיע הרכש נכס במטרופולין הגדול הזה, מדובר על עיר הבירה של יוון המונה מיליוני תושבים. אוכלוסיית היעד בעיר מגוונת ולכן נצטרך להתאים את אופן ניהול הנכס על פי סוג הנכס ומיקומו. באזורי תיירות לדוגמת אזור הפלאקה נתאים את הנכס לתיירים ונשכיר אותו לפי לילות.

ניהול נכסים בכלקידיקי

ניהול נכסים בכלקידיקי

ניהול נכסים בכלקידיקי, שלוש חצאי האיים בכלקידיקי הינם איים תיירותיים המושכים תיירים מכל רחבי העולם, החופים הטבעיים והטבע עושים את העבודה. ניהול נכסים בכלקידיקי יעשה על בסיס לילות לתיירים בעיקר בחודשי הקיץ. יש לקחת בחשבון את העונתיות שבהשכרת נכסים מסוג זה.

נכסים להשכרה

נכסים להשכרה

ניהול נכסים ביוון להשכרה לטווח ארוך, לאחר רכישת נכס המיועד להשקעה נרצה לדעת שאנחנו בטוחים ויכולים לישון בראש שקט כאשר יש מי שמנהל לנו את הנכס. מניסיון עבר שלנו בתור משקיעים חווינו מספר תקלות ובעיות עם הנכסים שלנו והיה לנו מאוד קשה לתפעל את ניהול הנכס בצורה חלקה בשלט רחוק, כאשר שוכרים ברחו מהנכס או השחיתו אותו ולא שילמו. לאחר מספר חוויות לא נעימות בחרנו להקים חברת ניהול נכסים ביוון על מנת לספק למשקיע הישראלי את השקט ברכישת הנכס ותפעול תקין גם שאנחנו חיים בישראל.

נכסי AirBnb

נכסי AirBnb

ניהול נכסי אייר בי אן בי ביוון הינו דבר לא פשוט בכלל, לאחר רכישת הנכס הראשון שלנו ביוון החלטנו לנסות ולהשכיר אותו לפי לילות דרך אפליקציית האייר בי אן בי. לאחר כמספר חודשים הבנו את הביקוש הרב אך גם את התפעול השוטף הנדרש לכך. ניהול נכסי אייר בי אן בי ביוון דורש תחזוקה קובעה ויומיומית, וההתעסקות כאן היא רבה, הרבה יותר מאשר בנכסים המיעדים להשכרה לטווח ארוך. כמובן שעם הפוטנציאל הרב נדרשת גם השקעה רבה ולכן מומלץ להיעזר בחברת ניהול נכסים מקומית.

  השירותים שלנו

  השירותים שלנו

  מטפלים בכל נכס – כאילו היה שלנו
  מטפלים בכל נכס – כאילו היה שלנו
  נטפל בנכסים שלך באופן אישי ופרטני לאורך כל תקופת זמן שתזדקק לה. החל מרכישת הנכס, הכנתו להשכרה, ושיווקו על ידי מתווך מקומי, דרך ניהול הבטחונות, החוזים ותהליך ההשכרה, ועד לתחזוקה השוטפת – הכל נעשה בשקיפות ותוך דיווח מלא על הפעילות. התחזוקה השוטפת של הנכס, הכוללת ניקיון, סידור ותפעול שוטף ונועדה בעיקר לנכסי אייר בי אן בי.

  מה אנו מציעים:

  מה אנו מציעים

  • גביית בטחונות
  • ביטוח לנכס
  • איתור שוכרים
  • החתמה על הסכמי שכירות
  • טיפול בתקלות
  • פינוי דייר בעייתי
  • התקשרות מול ספקים כגון: קבלנים ואדריכלים
  • הגשת דיווח מס שנתי ע"י רו"ח
  • בדיקות שגרתיות בנכסים
  • מענה טלפוני בשפה העברית 
  • גביה של שכר הדירה
  • דו”חות רבעוניים/שנתיים
  ניהול נכסים ביוון

  הניסיון שלנו

  הניסיון שלנו

  כבר ב-2016 רכשנו נכסים ביוון ובדקנו את השוק המקומי, הקמת חברת הניהול הגיעה מהביקוש ומהצורך של המשקיע הישראלי לקבל את המגיע לו בראש שקט ובבטחון מלא גם כאשר הוא חי בישראל. לאחר מספר חודשי פעילות עם חברות ניהול מקומיות הגענו להבנה שלא ניתן לסמוך על חברת ניהול מקומית ונאלץ לנהל את הנכסים שלנו בעצמנו. בשנה האחרונה גייסנו אנשים אמינים וחרוצים אשר חיים ביוון ומתחזקים לנו את הנכסים באופן שוטף ובשקיפות מלאה. הצוות שלנו דובר עברית, אנגלית, רוסית ויוונית כמובן.
  למה יוון