נדל"ן באיי יוון

איי יוון – החלום עומד להשתלם!

מי מאיתנו לא חולם לחיות את החיים הטובים!    וילה באי יווני?

דירה קטנה מול הים באי ביוון? האם זה אפשרי? גם אתם רוצים לבנות את בית חלומותיכם מול הים על אי ביוון עם נוף מרהיב הכולל נוף ישיר אל הים?

על השקעות נדל"ן באיי יוון, למה, מתי והאם זה משתלם?!..

וילה באיי יוון

מגשימים חלום – וילה מול הים, החלום היווני.

בדרך לרכישת נכס ביוון.

אם גם אתם חולמים על נכס שממוקם על אחד מהאיים האקזוטיים ביוון כנראה ששאלתם את עצמיכם כיצד ניתן להגשים חלום שכזה..

האם מותר לי לרכוש נכס ביוון? כמה זה עולה, מה המקום המושלם עבורי, והאם זה הזמן לעשות זאת?

אנחנו נמצאים כאן בכדי לענות על כל השאלות וללמד אתכם את כל מה שצריך על מנת להגשים את החלום!

כל הידע המקצועי שלנו פרוש עבורכם ואנו כאן בכל שלב.

האיים היוונים

ונתחיל בסקירה קצרה איי יוון:

על פי ויקיפדיה האיים היוניים או האיים האיוניים (יווניתΙόνια Νήσιαאיטלקית Isole Ionie) הם קבוצה של כ-40 איים יוונים הנמצאים ממערב ליוון בים האיוני. האיים (למעט קיתירה, השייכת למחוז אטיקה) מהווים אזור מנהלתי אחד – מחוז האיים היוניים המהווה אחד מ-13 המחוזות של יוון.

איתקה, זקינתוס, לפקדה, פאקסי, קורפו, קית'יריה, קפלוניה, חצי האי חלקידיקי וחצי האי פיליון הינם בין האיים המבוקשים ביותר ביוון על ידי ישראלים, למטרות נופש וגם ביקוש עבור נכסים למגורים והשקעה.

קיימים איים נוספים אשר מציעים חיי תענוגות מעט שונים כמו חיי לילה ענפים יותר והמון תיירות חוץ כמו לדוגמה קוס ורודוס. אבל הביקוש למגורים בהם על ידי ישראלים נמוך יותר לפי שעה.

כמו שכבר הבנו בשנת 2009 יוון חוותה את המכה הקשה ביותר לאורך משבר הסאב פריים (המשבר הכלכלי העולמי) אשר הראה אותותיו בכל העולם כבר בשנת 2008.

כיום ביוון לאחר מספר צעדים ממשלתיים וירידה דרסטית במחירי הנדל"ן בכל רחבי יוון נוכל למצוא נכסים מרהיבים במיקומים מרהיבים מתוך כ-3000 האיים הנמצאים בשליטת יוון!

יוון כיום מאפשרת לכל אדם זר לרכוש נכס בשטחה, אגב יוון מעודדת השקעות הון המגיעות מחוץ אליה וכמובן שמהלך זה מובל בשיתוף פעולה בין ממשלת יוון לבין האיחוד האירופאי אשר לוקח אחריות רבה בתהליך השיקום הכלכלי של יוון.

איי יוון מציעים לנו חיים רגועים מול אין ספור נופים שפשוט לא ניתן לבחור ביניהם! אם גם אתם חולמים על חיים או השקעה באחד מאיי יוון  GREECE INVEST זוהי הכתובת עבורכם, אנחנו נאתר עבורכם את המיקום המתאים , הנכס המתאים וכמובן נדאג מקצה לקצה לאורך כל העסקה בביטחון מלא שהכל כשר ואמיתי על מנת למנוע את הסיכונים הטמונים ברכישת נכס בחו"ל.

כיום ניתן למצוא ברחבי יוון נכסים מניבים במחירים של החל מ 45,000 יורו. וכמו כן וילות למכירה במחירים של החל מ 500,000 יורו. כמובן שחלקן ממוקמות על איי יוון.

בנוסף לכך קיימת אפשרות נוספת! בידיי GREECE INVEST  האפשרות לרכוש קרקע לבניה ולבנות את בית חלומותיכם. וילה על אי? בניין במרכז עיר מול הים? אפשרי גם אפשרי!

היופי היווני

רכישת נכס על אי האם זה משתלם?

רכישת נכס על אי, האם זה משתלם?

אם חשבתם לרכוש נכס על אי חלומי ביוון אז בטח שאלתם את עצמיכם האם זה משתלם?..

אז כן חברים! זה משתלם מאוד!

בנקודת הזמן הנוכחית ברור לכל מי שבחן את הפרמטרים הכלכליים ביוון ואת מצב שוק הנדל"ן שרכישת נכס כעת תוביל לעליית מחירים משמעותית כאשר יוון תמשיך בדרך הנכונה ובייחוד כאשר מדינות אירופה החזקות והאיחוד האירופאי עצמו ימשיכו לתמוך ולקדם את האינטרסים הכלכליים של יוון.

המצב ביוון היום אפילו במרכזי הערים ביוון מאפשר רכישת נכס במחירים הנמוכים ממחירי הבנייה. וברגע שאנו רוכשים נכס בנוי בעלות הנמוכה מעלות הבניה של אותו הנכס מובן שמהלך כזה הוא ריווחי מאד, וטומן באופיו סיכון קטן ביותר!

מעוניינים ללמוד עוד על מחירי הנכסים ביוון והחלום היווני?

בואו לשמוע את כל מה שרציתם לדעת אצלנו "המרכז הישראלי להשקעות ביוון"

http://www.greeceinvest.co.il/

נדלן באיי יוון